Welkom bij GV Voorwaarts
Welkom bij GV Voorwaarts
Welkom bij GV Voorwaarts
Welkom bij GV Voorwaarts

Bestuur & Trainers & Commissies

Ledenadministratie

Kijk voor meer informatie bij ledenadministratie.
Ingrid Kanen info@gvvoorwaarts.nl 

Bij vragen betreft de contributie kan er gemaild worden met penningmeester@gvvoorwaarts.nl 

Correspondentie bestuur/secretariaat

Correspondentie kan gericht worden aan het secretariaat:

GV Voorwaarts
Vennekerhei 59
5508 WB Veldhoven
secretariaat@gvvoorwaarts.nl

Trainers Voorwaarts 

 

 

Trainers
GV Voorwaarts       

 Mailadres                                

 Lessen           

 Dag en tijd                      

 

Abby Kanen

abby@gvvoorwaarts.nl

Meisje 12+

 

Jongens 6-10

Jongens 10+

Jongens 12+

Maandag 20:00-21:00  

 

Donderdag 18:30-19:30

Donderdag 19:30-20:20

Donderdag 19:45-20:45

 

Ad van de Boogaard              

ad@gvvoorwaarts.nl

Wedstrijdgroep

Jongens/ Heren

Divers

 

Anke Eliens       

anke@gvvoorwaarts.nl

Recreatie Acro

Zaterdag 13:00-14:30 

 

Bianca van de Vorst              

bianca@gvvoorwaarts.nl

Kleutergym

Turnen  meisjes
6-9 jaar

Zaterdag 9:00-10:00 

Zaterdag 10:00-11:00 

 

Britt Keijsers

britt@gvvoorwaarts.nl 

Wedstrijdgroep Acro

Divers

 

Carlijn Hoogenboom              

carlijn@gvvoorwaarts.nl

Kleutergym

Zaterdag 10:00-11:00 

 

Elly Hoogenboom

elly@gvvoorwaarts.nl

Kleutergym

Zaterdag 10:00-11:00 

 

Ellen de Haas

ellen@gvvoorwaarts.nl

Turnen meisjes
6-9 jaar

Turnen meisjes
9-12 jaar

Woensdag 18:00-19:00 

 
Woensdag 19:00-20:00 

 

Henk Smits

henk@gvvoorwaarts.nl

Wedstrijdgroep

Dames/ Heren

Divers

 

Ivar Hensen

ivar@gvvoorwaarts.nl

Turnen jongens 
6-10 jaar

Woensdag 18:00-19:00 

 

 

Ingrid van de Boogaard

ingrid@gvvoorwaarts.nl

Wedstrijdgroep Dames

Divers

 

Justin Nabbe

justin@gvvoorwaarts.nl

Free run 9+

Dinsdag 19.30- 20.30 

 

Karin Smolders

karin@gvvoorwaarts.nl

Ouder-kindgym

Kleutergym

Turnen meisjes
6-9 jaar

Zaterdag 9:00-10:00 

Zaterdag 10:00-11:00 

Zaterdag 11:00-12:00 

 

Kristie Meulenbroeks    

kristie@gvvoorwaarts.nl

Turnen meisjes 
6-9 jaar

Turnen meisjes
9-12 jaar

Maandag 18:00 -19:00 

 
Maandag 19:00-20:00 

 

Laure Veen

laure@gvvoorwaarts.nl

Kleutergym

Turnen  meisjes
6-9 jaar

Zaterdag 9:00-10:00 

Zaterdag 10:00-11: 00 

 

Kevin Smits

kevin@gvvoorwaarts.nl

Turnen meisjes
9-12 jaar

Wedstrijd Acro

Zaterdag 12:00-13:00 

 
D
ivers

 

Marjanne Smits

marjanne@gvvoorwaarts.nl

Pilates

 

 Total body

Maandag 20.00 - 21.00 
Woensdag 19.00- 20.00 Vrijdag 8.30- 9.30 

Maandag 19.- 20.00 
Dinsdag 8.30- 9.30 
Donderdag 8.30- 9.30 

 

Marijke van Ekert/ Ingrid Steutel

040-2541544

Ouder-kind gym

Woensdag 9.45- 10.45 

 

Koen Steutel                     

koen@gvvoorwaarts.nl

Turnen meisjes 
6-9 jaar

Turnen meisjes
9-12 jaar

 Wedstrijdgroep Acro

Dinsdag 18:00-19:00 

 
Dinsdag 19:00-20:00 


Divers

 

Laura Welzen

laura@gvvoorwaarts.nl

Wedstrijdgroep Dames

Divers

 

Lonneke Spieringhs

 lonneke@gvvoorwaarts.nl 

Wedstrijdgroep Acro

Divers

 

Marleen Pulles

marleen@gvvoorwaarts.nl

 

 

 

Marisa Kip

marisa@gvvoorwaarts.nl

Wedstrijdgroep Dames

Divers

 

Marloes Lier      

marloes@gvvoorwaarts.nl

Ouder-kindgym

Zaterdag 9:00-10:00 

 

Martine Sillekens

martine@gvvoorwaarts.nl

Turnen meisjes 
6-9 jaar

Turnen meisjes 
9-12 jaar

Woensdag 18:00-19:00 

 
Woensdag 19:00-20:00 

 

Michel van Beek

michel@gvvoorwaarts.nl

Turnen meisjes
6-9 jaar

Turnen meisjes
9-12 jaar

Turnen meisjes 12+

Vrijdag 18:00-19:00 

 
Vrijdag 19:00-20:00 

 
Vrijdag 21:00-22:00 

 

Naema Ayal       

naema@gvvoorwaarts.nl

Wedstrijdgroep Dames

Divers

 

Peer Henraath.

peer@gvvoorwaarts.nl 

Wedstrijdgroep Dames

Divers

 

Reinier Bloemen

reinier@gvvoorwaarts.nl

Springles 9+

Dinsdag 20.00- 21.00 
Woensdag 20.00- 21.00 

 

Rianne Verhoef

rianne@gvvoorwaarts.nl

Turnen meisjes
6-9 jaar

Turnen meisjes
9-12 jaar

Maandag 18:00 -19:00 

 
Maandag 19:00-20:00 

 

Tom van der Vorst

tom@gvvoorwaarts.nl

Gymnastiek voor senioren

 Wedstrijdgroep

Dinsdag 10.00- 11.00 

 
Divers


De Kleutercommissie

De kleutercommissie houdt zich bezig met bewegingslessen voor de kinderen t/m 6 jaar. We hebben voor de kinderen vanaf 1,5 jaar ouder- en kindgym en vanaf 3 jaar kunnen kinderen deelnemen aan de kleutergym. Tijdens deze lessen willen we ze spelenderwijs kennis laten maken met plezier in bewegen en uw kind begeleiden in zijn of haar persoonlijke motorische ontwikkeling. Ook komt hierbij spel en bewegen op muziek naar voren. 
Naast de wekelijkse lessen organiseert de kleutercommissie, een carnavalsochtend, een demonstratiedag ( grote kijkles) en het jaarlijkse Sinterklaasfeest. 

De kleutercommissie streeft ernaar uw kind een fijne tijd bij Voorwaarts te bezorgen, in de hoop een goede doorstroming te bevorderen naar de jeugdgroepen, zodra het kind de leeftijd van 6 jaar bereikt heeft.
kleuter@gvvoorwaarts.nl

De Jeugdcommissie

De jeugdcommissie richt zich op de leden van ± 6 t/m 17 jaar.

Buiten de gymlessen om kunnen de jeugdleden van Voorwaarts deelnemen aan allerlei activiteiten. De commissie organiseert voor deze leeftijdsgroepen o.a. speldagen, carnavalsbal en neemt deel aan regio activiteiten.
jeugd@gvvoorwaarts.nl

De Kampcommissie

De kampcommissie organiseert elk jaar na de zomervakantie een jeugdweekend, van vrijdagavond tot zondagavond, voor de leeftijdscategorie 9 tot en met 15 jaar zowel jongens als meisjes.

De weekenden vinden plaats in/op een kampeerboerderij en omvatten allerlei spelen zoals bosspelen, speurtochten etc.

Buiten de vaste kampstaf ( 8 personen ) wordt er per groepje kinderen ( 6-8 ) een aparte leid(st)er aangesteld welke de kinderen het gehele weekend begeleidt. Het kampweekend is een onvergetelijke activiteit, dus dit mag je niet missen.
kamp@gvvoorwaarts.nl

De Commissie B.O.M

De commissie Bewegen Op Muziek organiseert die activiteiten, die betrekking hebben op bewegen op muziek. Denk hiermee aan de “Funny Day”, het “B.O.M. Etentje” de “Fietstocht” en de “Powerwalks.
Voor de organisatie van de  Funny Day heeft de commissie B.O.M. ondersteuning van een Funny Day commissie.
Een keer per jaar wordt er een dansshow georganiseerd door de leidster van de kidsdancers (6-9 jaar) en de streetdancers (vanaf 9 jaar).
bom@gvvoorwaarts.nl

De Redactie Commissie

De redactie commissie geeft 10 maal per jaar het clubblad GYMMI uit. Op een redactievergadering wordt alle kopij besproken en informatie voor de leden verzameld.
Alle informatie van activiteiten van bestuur en commissies staan in de GYMMI, dikwijls met het betreffende inschrijfformulier.
De inhoud van GYMMI is gericht op alle leden. Zowel kleuters, jeugd, trimmers als wedstrijd leden komen ruimschoots aan bod. Gymmi, in een oplage van 600 stuks, wordt op de lessen uitgereikt.

De redactie commissie verzorgt daarnaast ook los stencilwerk voor ledenadministratie, algemeen bestuur en commissies.
redactie@gvvoorwaarts.nl

De Financiële Commissie

Deze commissie stelt zich ten doel de financiële gang van zaken binnen de vereniging zo goed mogelijk te laten verlopen. Zij wil dat bereiken door elk jaar een begroting samen te stellen en aan de hand daarvan met de nodige soepelheid te werken.

Tevens verzorgt de commissie de ledenadministratie en de inning van de contributie inclusief de daarbij horende administratie.
penningmeester@gvvoorwaarts.nl

Personeel en organisatie

Alle zaken rondom personeel worden geregeld door de P&O manager, voor contact kunt u mailen naar:personeel@gvvoorwaarts.nl